Heliraamatute produktsioon

„Audioraamatud hoiavad enda käes kindlat positsiooni kui üks kõige kiiremini kasvavaid kirjastusvorme maailmas.”
(Audiobooks – Global Market Outlook 2019-2027)

Mida pakume

kirjastustele

Loeme sisse ilukirjandusliku või populaarteadusliku teose. Salvestame heliraamatu professionaalses helistuudios. Teeme helitöötluse ja montaaži ning valmistame heliraamatu, mille anname kirjastusele üle koos kasutusõiguste loovutamisega.

Mida pakume

autoritele

Loeme sisse ilukirjandusliku või populaarteadusliku teose. Salvestame heliraamatu professionaalses helistuudios. Teeme helitöötluse ja montaaži ning valmistame heliraamatu, mille anname autorile üle koos kasutusõiguste loovutamisega.

Võimalik koostöö ka osalise litsentsitasuna. Sel juhul maksab autor heliraamatu produktsioonitasu 50% ja ülejäänu tasub litsentsitasuna häälnäitlejale, vastavalt müügitulemustele. Kui kogusumma on aja möödudes tasutud, võõrandatakse heliraamatu kasutusõigused autorile.

Samuti on võimalik koostöö heliraamatu kasutusõigusi võõrandamata. Sel juhul jääb heliraamatu müük Maigi Digistuudio korraldada ja autorile makstakse litsentsitasu iga teose müügist.

Mida pakume

ettevõtjatele

Pakume helisalvestusteenust kõigile ettevõtjatele, kes sooviks oma infot heliväljaannete kujul oma klientidega jagada.

Salvestame heliraamatu professionaalses helistuudios. Teeme helitöötluse ja montaaži ning valmistame heliraamatu, mille anname tellijale üle koos kasutusõiguste loovutamisega.

Heliraamatud on muutunud populaarseks vahendiks informatsiooni jagamisel ja õppimisel, eriti inimeste seas, kes eelistavad teksti lugemise asemel seda kuulata. Siin on mõned ametid, mille esindajad võivad oma klientide jaoks audioraamatuid vajada:

  • personaaltreenerid
  • turundusspetsialistid ja ärikonsultandid
  • finantsnõustajad ja juriidiliste teenuste pakkujad
  • koolitajad, õpetajad, haridustöötajad
  • keeleõpetajad
  • psühholoogid ja terapeudid

„Naaberriigis Rootsis on digi- ja heliraamatute käes kokku juba ligi pool kirjastusturust.”
(Maaleht, 9. sept 2020)

Mikrofon

Hinnad

Valminud heliraamatu hinnaarvestus on minutipõhine – 5 €/min. Alla ühe tunni pikkustel tekstidel 6 €/min. Käibemaksu ei lisandu.

Tempost ja teksti laadilt olenevalt võib sõnade arv varieeruda, kuid keskmiselt mahub 1-minutise loetud teksti sisse 100-120 sõna.

Näide 1.
Ettevõtja soovib salvestada 3000 sõna pikkust teksti. Selle lugemiseks kulub umbes 30 min. Valminud salvestis on 26 minutit pikk. Hind 26 x 6 = 156 €.

Näide 2.
Kirjastus soovib teha heliraamatuks ühe keskmise suurusega juturaamatu. Selle maht on umbes 60000 sõna ja salvestise pikkus on hinnanguliselt u 8 tundi. Valminud heliraamatu pikkuseks kujuneb 8 tundi 14 minutit ehk 494 minutit. Heliraamatu hind 494 x 5 = 2470 €.

Helifaili või -raamatu tellimisel on ettemaks hinnangulise mahu põhjal 50%. Salvestust alustame pärast ettemaksu laekumist.

Euroopa audioraamatute turu kasvu eeldatakse 2025. aastani igal aastal 18,6%.”
(WordsRated uurimus)

Saada meile sõnum!

Kirjuta meile. Küsi julgesti lisateavet. Räägi oma projektist ja leiame üheskoos lahenduse.

372 5661 7676

info@heliraamatud.com

JÄLGI MEID SOTSMEEDIAS

Selle sõnumi saatmisega nõustute saama meilt vastuse e-kirjaga.

„Audioraamatute turg Eestis on ennustatavalt jõudmas 2023. aastal 1 miljoni USA dollari suuruse mahuni, moodustades 4,3% Eesti raamatute, e-raamatute ja audioraamatute e-kaubanduse turust. Selle turu aastane kasvumäär on prognoositud 4,6%, mis viiks 2027. aastaks turumahu 1,2 miljoni USA dollarini.”
(ECDB)